Pomáhame Vám uspieť

Inzercia Pekárstvo - Premium Pro MM.jpg

„December 2016, na všetkých balených potravinách predávaných v rámci EÚ musia byť uvedené nutričné informácie v súlade s novými pravidlami.“

Legislatívne zmeny a ich začlenenie do pracovného procesu nemusí byť vždy ľahká úloha, ktorá si často vyžaduje veľa času, prostriedkov a síl aby bola naplnená na 100%. Aj z tohto dôvodu sme sa v Ekvii rozhodli, že našim zákazníkom skúsime pomôcť.

Ekvia Premium Pro je profesionálny internetový portál určený pre pekárov a cukrárov, ktorého hlavným cieľom je zjednodušenie, urýchlenie a zefektívnenie procesu začlenenia terajších ale aj budúcich legislatívnych zmien a to vďaka jeho komplexnosti a jednoduchému ovládaniu.

Ekvia Premium Pro ponúka:

Portál Ekvia Premium Pro je bezplatný a beží na akomkoľvek webovom prehliadači, bez potreby akejkoľvek inštalácie. Pre prácu v tomto systéme je potrebné len internetové pripojenie a prihlásenie sa do užívateľského konta.

www.ekviapremiumpro.sk 

Pre viac informácii nás môžete kontaktovať na
email: premiumpro@ekvia.sk
tel.:    +421/902 900 996

Icon Návod na používanie (2,2 MB)

Spoločnosť EKVIA sa už 25 rokov snaží aby naši zákazníci boli čo najviac spokojní so službami, ktoré ponúkame. A dúfame, že Ekvia Premium Pro bude ďalším krokom k naplneniu tejto snahy.