Pomáhame Vám uspieť

Aktuality

Zo života firmy


PD-2018.png

Partnerský deň 2018

Tento rok, opäť v septembri, sme organizovali Partnerský deň - pekársku a cukrársku konferenciu v spojení s prezentáciou a ochutnávkou noviniek pekárskych a cukrárskych výrobkov.  

viac →
velkonocna_babovka_0903.jpg

Veselú Veľkú noc

Sladké koláče, ohybné korbáče,
vodu studenú, šunku údenú,
veľa radosti a málo starosti.

viac →
84ef883c22b32e884841cc9314bfd3f2_XL.jpg

Ekvia a sociálne siete

Sociálne siete sa stali súčasťou každodenného života a mnohí z nás ich využívame denne na komunikáciu s blízkymi, sledovanie zaujímavých stránok, hľadanie inšpirácie prípadne na vyplnenie voľnej chvíle.

viac →
2.png

Veselé Vianoce

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok

 

viac →
picture-179.jpg

2016 MÁJ

PARTNERSKÝ DEŇ - 25 rokov Ekvie


Dňa 4.5.2016 nám bolo opäť potešením, tak ako po minulé roky, usporiadať pre našich priateľov, zákazníkov a partnerov  už po 5. krát Partnerský deň. Ten tohtoročný bol však v niečom výnimočný, bol aj oslavou krásneho 25. jubilea pôsobenia spoločnosti EKVIA na trhu. Aj preto sme sa ho rozhodli usporiadať v priestoroch firmy a tak ponúknuť našim zákazníkom možnosť vidieť každodenný život firmy aj z vnútra, formou exkurzií po priestoroch firmy a skladových priestoroch.

viac →
Foto - premium pro 1.jpg

2016 APRÍL

EKVIA A PREMIUM PRO

V dňoch 13.4. a 14.4.2016 sa v Nitre a v Košiciach uskutočnili prezentácie, na ktorých bola predstavená novinka v službách zákazníkom spoločnosti EKVIA.

Touto novinkou je webová aplikácia EKVIA Premium Pro, ktorá svojou komplexnosťou a jednoduchým intuitívnym ovládaním pomôže našim zákazníkom zjednodušiť ich každodennú prácu a taktiež splniť legislatíve nároky a nariadenia v oblasti označovania potravín.

 

viac →