Pomáhame Vám uspieť

Späť

Aktuality

Klíčkový chlieb

Pšenično-ražný chlieb s mimoriadne vláčnou striedkou, obohatený o "superpotravinu" ražné klíčky - naklíčené ražné zrná.

Klíčky sú „superpotravinou“ s vysokou nutričnou hodnotou a jedným z najvýživnejších jedál, ktoré môžeme pridať do nášho jedálnička. Nie je to žiadna novinka, ľudia ich silu a vlastnosti poznajú už celé tisícročia. Až teraz s príchodom trendu zdravšieho jedálnička našli plné využitie v rôznych odvetviach gastronómie teda aj v pekárstve.

klíčko logo.png

Keďže chlieb ako taký je súčasťou bežného jedálnička je ideálne práve spojenie každodenného chleba a klíčkov. A najlepšie je, keď toto spojenie nielen dobre vyzerá, ale aj vynikajúco chutí. Taký je Klíčkový chlieb. Malé klíčky obsahujú množstvo vitamínov, minerálov, antioxidantov a proteínov.

DSC_6070.jpg

Ak do chleba pridáme kvalitné a hodnotné suroviny (napr. klíčky) zvýšime jeho výživovú hodnotu. A to najlepšie je, keď toto spojenie aj vynikajúco chutí. Taký je Klíčkový chlieb. Malé klíčky obsahujú množstvo vitamínov, minerálov, antioxidantov a proteínov. Vďaka moderným technológiám vieme šetrne pridať túto „superpotravinu“ do chlebovej zmesi a vytvoriť tak „Klíčkový“ chlieb, ktorý má množstvo zdraviu prospešných vlastností:

Overené výživové tvrdenia Klíčkového chleba sú: Zdroj bielkovín; zdroj vlákniny; s nízkym obsahom tuku; s nízkym obsahom cukru; s vysokým obsahom železa, horčíka, mangánu, fosforu, selénu, zinku.DSC_5927.jpg

Z technologického hľadiska sa cesto po vymiesení vyznačuje veľmi dobrou stabilitou a spracovateľnosťou. Až v záverečnej fáze miesenia sa do cesta pridáva „KORNY ražná zápara KLÍČKOVÁ“, ktorá spolu s „Kvasom ražným celozrným“ dodáva chlebu výbornú, špecifickú chuť.  Vďaka receptúrnemu zloženiu a použitým surovinám si chlieb zachováva dlhú čerstvosť. Atraktívny vzhľad striedky dotvárajú celé ražné zrná a čierny sezam.  Ďalšou pridanou hodnotou je skutočnosť, že chlieb môže byť vyrábaný aj ako BEZÉČKOVÝ.Klíčkový sumár pos materiálov.jpg

Spotrebiteľ uskutočňuje drvivú väčšinu nákupných rozhodnutí priamo na predajni. Predávajúci dokáže efektívne ovplyvniť jeho rozhodovanie pomocou vizuálnej reklamy.
Ukážte mu Váš produkt na peknom POS, POP materiáli! Ku všetkým našim produktom ponúkame aj pomoc pri tvorbe marketingovej podpory pre Vás namieru s vašim logom a grafikou. 
Napríklad obaly, stojany, letáky, wobblery atď.

To najlepšie na Klíčkovom chlebe je však jeho delikátna chuť a šťavnatosť. Tento chlieb je ideálne spojenie zdraviu prospešného a chutného jedla.

Je to jedinečný koncept naklíčených zŕn, ochutnajte ho aj vy!