Pomáhame Vám uspieť

Späť

Aktuality

FRUTTI

Spojenie toho najlepšieho zo slovenskej Vianočky a talianskeho koláča.

Šťavnatá a mäkká striedka s jemnou chuťou, bohato doplnená hrozienkami alebo brusnicami – to je ten pravý koláč, ktorý si zamilujete po prvom ochutnaní. Spája rokmi osvedčené chute Talianska a Slovenska. Predstavujeme Frutti – koláč plný chuti !

logo.png
„Vianočka“ je obľúbená a osvedčená klasika na našom trhu, ktorá urobí aj z bežného rána slávnostnú udalosť. Konzumuje sa väčšinou ako sviatočné jedlo spolu smaslom, medom, džemom alebo marmeládou.

„Taliansky" sviatočný koláč, plný hrozienok, brusníc, kandizovaného ovocia alebo čokolády. Oproti slovenskému ekvivalentu je „bohatši“ na sladkú alebo ovocnú zložku a má jednoduchší tvar.

Z oboch výrobkov sme si zobrali to najlepšie a vytvorili unikátny koncept FRUTTI – ovocný sladký koláč na každé ráno. Koláč FRUTTI je lahodné spojenie tradičného talianskeho a slovenského sviatočného pečiva.

tlač C360 vzor DSC_5862.jpg

Jedinečný koncept osloví každú generáciu ! Keďže Frutti vychádza z tradičnej Vianočky,  oslovuje tradičný trh, ktorý je zvyknutý na „klasiku“. Osloví však aj náročného zákazníka (moderný trh), ktorý rád skúša nové chute a produkty s pridanou hodnotou. Je to produkt pre každého!

DSC_5789.jpg

Cesto na Frutti sa pripravuje rovnako jednoducho ako cesto na Vianočku. Frutti sa pečie vo formách, preto má vždy rovnaký tvar a objem. Výroba je oproti Vianočke jednoduchšia, nie teda je potrebná remeselná zručnosť a čas spojený so zapletaním. Vysoký obsah brusníc alebo hrozienok dáva výrobku na reze atraktívny vzhľad. Samotný koláč má delikátne sladkú, jemne citrusovú chuť, ktorá v spojení s ovocím tvorí harmonický celok. Jeho dlhá čerstvosť a trvanlivosť je zabezpečená bohatým receptúrnym zložením.

Výrobok bol ocenený v súťaži „DANUBIUS GASTRO 2019“ Cechom PCV Slovenska ako: „VYNIKAJÚCI NOVÝ VÝROBOK 2019“.

frutti sumár pos materiálov – kópia.jpg

Spotrebiteľ uskutočňuje drvivú väčšinu nákupných rozhodnutí priamo na predajni. Predávajúci dokáže efektívne ovplyvniť jeho rozhodovanie pomocou vizuálnej reklamy.
Ukážte mu Váš produkt na peknom POS, POP materiáli! Ku všetkým našim produktom ponúkame aj marketingovú podporu pre Vás namieru s vašim logom a grafikou. 
Napríklad obaly, stojany, letáky, wobblery atď.

Frutti - plný chuti, urobí každé ráno malým sviatkom. Ochutnajte a presvedčte sa!