Pomáhame Vám uspieť

Späť

Aktuality

ZDRAVIE Z PEKÁRNE

CELOZRNNÝ CHLIEB
CHLIEB VITAMINERÁL
ŠPALDOVÝ CHLIEB

 

CELOZRNNÝ CHLIEB

Chlieb spĺňajúci požiadavky modernej doby, obsahujúci dieteticky cenné múky z prapôvodných odrôd obilnín ako sú raž divá, pšenica jednozrnná a dvojzrnná, je nielen zdravý ale aj chutný. Vysoký podiel celozrnnej múky 89,2 % sa podieľa na vysokom obsahu vlákniny, a použité odrody obilnín na nízkom obsahu tuku. Denná konzumácia výrobkov s vysokým podielom vlákniny pôsobí preventívne proti množstvu ochorení.

chlieb_celozrnny (web) 2 xs.jpg
 
V ponuke sú aj hotové vrecká s rozmermi 21 x 33 cm, ktoré zabezpečujú nielen vysoký hygienický štandard, lákavý dizajn ale aj poskytujú informácie spotrebiteľovi o predávanom výrobku.

 


CHLIEB VITAMINERÁL

Ako už vidieť zo samotného názvu je to chlieb s vysokým obsahom vitamínov a minerálov, ktoré ho oprávnene radia medzi zdravé pekárenské výrobky. Sú to najmä železo, zinok, vitamín B6, kyselina listová, vitamín B12. Atraktivitu mu pridáva aj výrazný posyp obsahujúci množstvo semienok. Zdraviu prospešný výrobok, ktorý je navyše mimoriadne chutný. 
chlieb_vitamineral (web) 3 xs.jpg

V ponuke sú aj hotové vrecká s rozmermi 19 x 30 cm, ktoré zabezpečujú nielen vysoký hygienický štandard, lákavý dizajn ale aj poskytujú informácie spotrebiteľovi o predávanom výrobku.

 

ŠPALDOVÝ CHLIEB

Chlieb s vysokým podielom špaldovej pšenice, a to až 44%. Typickú chuť a vzhľad mu dávajú použité suroviny Špaldová zmes Vitason a Špaldová zápara, ktorá je jedinečnou a mimoriadne obohacujúcou zložkou. Práve vďaka vysokému podielu špaldy je tento chlieb zdrojom bielkovín, vlákniny ako aj vitamínu B1 a zároveň má nízky obsah tuku.

chlieb_spaldovy (web) 2 xs.jpg

V ponuke sú aj hotové vrecká s rozmermi 23 x 39 cm, ktoré zabezpečujú nielen vysoký hygienický štandard, lákavý dizajn ale aj poskytujú informácie spotrebiteľovi o predávanom výrobku.